HAKKIMIZDA

aplus asmall areset

GENTEK Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Endüstriyel Elektronik alanında Türkiye'de ve dünyada farklılık yaratmak amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

Tasarımını ve üretimini yaptığı ürünleriyle farklılığını ön plana çıkaran GENTEK, Amerika, Fransa, İsviçre, Mısır ve Hindistan gibi ülkelerde distribütörlükler kurarak adını, Türkiye ve dünyada kabul ettirmeyi başarmıştır.

Kısa sayılabilecek bir geçmişi olmasına rağmen, elde ettiği başarıların en önemli nedenleri, çağdaş, dinamik ve genç bir kadroya sahip oluşu ile güçlü bir Ar-Ge yapılanmasını sağlamış olmasıdır.

Gentek Elektronik olarak anlayışımız; "Yapılmayanı yapmak" tır...
Yani; Rakiplerinden ürün kopyalamak yerine, endüstriyel elektronik alanında ihtiyaç duyulan ürünleri, yapılan piyasa analizleri sonucunda ve cesurca alınan kararlar doğrultusunda risk alarak üretmektir.

Her yıl bütçe planlamalarında en büyük payı Ar-Ge ve Reklam/Tanıtım hizmetlerine ayıran şirketimiz, markasının Türkiye ve dünya pazarlarında bilinirliğini her geçen gün arttırmak konusunda kararlıdır.

Gentek Elektronik, Bundan sonra da Endüstriyel Elektronik sektöründe farklılıklarıyla adından söz ettirmeye devam edecektir.